O mnie

terapia wysocki

Osteopata, ukończył 4,5 letnie szkolenie z zakresu Medycyny Osteopatycznej – początkowo w Osteopathie Schule Deutschland, potem w Akademii Osteopatii gdzie obecnie pełni funkcje asystenta.

Magister Fizjoterapii (2015), Instruktor Karate, Szkoleniowiec i Dydaktyk Akademicki. W zawodzie fizjoterapeuty od 2013 roku, jako trener – od 2006 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (z wyróżnieniem). Doświadczenie zdobywał w renomowanych Gdańskich placówkach zdrowia – NZOZ Revimed (obecnie PZU), Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, Medicover; oraz w prywatnych gabinetach fizjoterapii, ośrodkach fitness, Gdańskich klubach karate.

Jako Fizjoterapeuta sportowy miał okazję współpracować m.in. z członkami kadry Polski juniorów w pływaniu, triatlonistami, kulturystami, zawodnikami sportów walki, biegaczami, trenerami personalnymi oraz ich podopiecznymi.

W raz z studiem treningów personalnych ALL FOR BODY oraz firmą szkoleniową A4Academy prowadził autorskie szkolenia dla trenerów personalnych z zakresu diagnostyki oraz treningu funkcjonalnego.

 

W ramach współpracy z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym zdobywał doświadczenie w zakresie rehabilitacji w przypadku pacjentów hospitalizowanych na oddziałach intensywnego nadzoru / intensywnej terapii, hematologii, chirurgii ogólnej, bariatrycznej i transplantologii. Miał przyjemność pracować z pierwszymi pacjentami po przeszczepach wątroby w UCK oraz współtworzyć pierwsze wewnętrzne wytyczne rehabilitacyjne dla pacjentów chirurgii brzusznej oraz bariatrycznej.

W latach 2019-2021 roku okresowo związany z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym jako prowadzący zajęcia kliniczne dla studentów medycyny w klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej oraz Transplantologicznej; oraz dla studentów fizjoterapii w Pracowni Fizjoterapii Samodzielnego Zespołu Fizjoterapeutów UCK.

Obecnie koncentruje się na praktykowaniu terapii w modelu osteopatycznym, w zakresie której zdobywał doświadczenie podczas współpracy z Trójmiejskim Centrum Osteopatii oraz we własnym gabinecie.

Obecnie prowadzi indywidualną praktykę terapeutyczną w ramach której przyjmuje pacjentów w gabinetach w Gdańsku – na ul. Ujeścisko 18E/3; oraz w Elblągu – na ul. Związku Jaszczurczego 13B.

Bądźmy w kontakcie

Skontakuj się z nami

Mateusz Wysocki - ZnanyLekarz.pl